Palatul National al Copiilor
  • PREMIILE LA CONCURSUL NAŢIONAL DE ARTE PLASTICE “ANOTIMPURILE” 2017
            CATEGORIA DE VÂRSTĂ 5-6 ANI
                     PREMIUL I VLONGA FRANCESCO 6 ANI
    CLUBUL COPIILOR RĂDĂUŢI
    ÎNDRUMĂTOR MIHAI IGNEA
    PREMIUL AL II-LEA POPILIAN EMA 5 ANI
    PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR
    ÎNDRUMĂTOR ALINA COSMA
    PREMIUL AL III-LEA DRAGOMIR AMALIA 6 ANI
    CLUBUL COPIILOR SECTOR 4
    ÎNDRUMĂTOR VASILE POPA
    ALBU ELIZA 5 ANI
    CLUBUL COPIILOR SECTOR 4
    ÎNDRUMĂTOR ELIZA POPA
    ALBU MIHAI 5 ANI
    CLUBUL COPIILOR SECTOR 4
    ÎNDRUMĂTOR VASILE POPA
    CATEGORIA DE VÂRSTĂ 7-10 ANI
    PREMIUL I BODEA BIANCA CLS. A II-A
    CLUBUL COPIILOR BABADAG
    ÎNDRUMĂTOR ALINA MIHAILOV
    PINŢOI ALEXIA CLS. A III-A
    PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR
    ÎNDRUMĂTOR ALINA COSMA
    IRIMIE TEODORA CLS. A IV-A
    PALATUL COPIILOR SIBIU
    ÎNDRUMĂTOR DIANA VEREŞ
    PREMIUL AL II-LEA GRĂPINOIU MAYA
    PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR
    ÎNDRUMĂTOR ALINA COSMA
    PETRESCU IULIA CLS. A III-A
    PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR
    ÎNDRUMĂTOR ALINA COSMA
    MIHALY ARTUR
    PALATUL COPIILOR MIERCUREA-CIUC
    ÎNDRUMĂTOR MONIKA VANCSA
    PREMIUL AL III-LEA MĂNESCU CRISTINA-ELENA CLS. A IV-A
    PALATUL COPIILOE SIBIU
    ÎNDRUMĂTOR DIANA VEREŞ
    DUMA MAYA CLS. A III-A
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 SIBIU
    PENCU MARC ŞTEFAN CLS. A II-A
    CLUBUL COPIILOR BABADAG
    ÎNDRUMĂTOR ALINA MIHAILOV
    PRELIPCEAN TEODOR
    CLUBUL COPIILOR RĂDĂUŢI
    ÎNDRUMĂTOR MIHAI IGNEA
    DARVAS GYONGYUER
    PALATUL COPIILOR MIERCUREA CIUC
    ÎNDRUMĂTOR MONIKA VANCSA
    CATEGORIA DE VÂRSTĂ 11-14 ANI
    PREMIUL I DATCU ANDREI CLS. A VI-A
    PALATUL COPIILOR SIBIU
    ÎNDRUMĂTOR DIANA VEREŞ
    NEGREA GABRIELA CLS. A VIII-A
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ “I. L. CARAGIALE “ TULCEA
    ÎNDRUMĂTOR EFTIMOV IVANCENCU IULIANA
    GHEORGHIU DENISA-IOANA CLS. A VIII-A
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ “I. L. CARAGIALE” TULCEA
    ÎNDRUMĂTOR EFTIMOV IVANCENCU IULIANA
    PREMIUL AL II-LEA DEŢESCU ANCA CLS. A VII-A
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 50 “SFÂNTUL ANDREI”
    BUCUREŞTI
    ÎNDRUMĂTOR ELENA RALUCA MOCANU
    PREMIUL AL III-LEA BERCU ANDREEA CLS. A VI-A
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 50 “SFÂNTUL ANDREI”
    BUCUREŞTI
    ÎNDRUMĂTOR ELENA RALUCA MOCANU
    MENŢIUNE ORSOLYA SZEKELY CLS A VI-A
    PALATUL COPIILOR MIERCUREA-CIUC
    ÎNDRUMĂTOR MONIKA VANCSA
    CATEGORIA DE VÂRSTĂ 15-18 ANI
    PREMIUL I TUDOROF SILVIU CLS. A IX-A
    PALATUL COPIILOR TULCEA
    ÎNDRUMĂTOR ELIDA BUFTEI
    PREMIUL AL II-LEA GÂRBEA MONICA ANDREEA CLS. A X-A
    PALATUL NAŢIONAL AL COPIILOR
    ÎNDRUMĂTOR ALINA COSMA
    PREMIUL AL III-LEA GHEORGHIU CLAUDIA MARINA CLS. X
    PALATUL COPIILOR TULCEA
    ÎNDRUMĂTOR ELIDA BUFTEI